Dlaczego warto inwestować w siebie?

Dlaczego warto inwestować w siebie?

  • Autor: Pracownia Mistrza

Od wieków ludzie zdobywają wiedzę i umiejętności. Świadomość tego, jak ważne jest poszerzanie horyzontów wzrasta, coraz częściej poszukujemy dróg, które zapewniłyby nam lepsze jutro.

W dzisiejszych czasach mamy ogromny dostęp do informacji, szkolnictwo prześciga się w ofertach kierunków kształcenia, powstaje mnóstwo miejsc, w których możemy podnosić, poszerzać lub całkowicie zmieniać swoje kwalifikacje, istnieje możliwość nauki poprzez internet…..i tylko czasem chęci jakby brak.

Inwestycja w siebie jest jedyną, która na 100 % zaprocentuje. Może nie jurto, może nie za miesiąc, ale na pewno się opłaci. Fantastyczne jest to, że inwestować w siebie można w każdym wieku. Nie tylko dzieci, które poprzez udział w różnych zajęciach kształtują swoje zainteresowania i pasje, nie tylko młodzież, która w natłoku informacji i zajęć często nie potrafi określić swoich potrzeb i ocenić umiejętności, nie tylko osoby dorosłe, które wykonując swoją pracę, w głębi duszy marzą o zmianach, ale również osoby w wieku emerytalnym, które, choć zakończyły karierę zawodową, nadal pragną pozostawać aktywne.

Inwestowanie w siebie to podnoszenie kwalifikacji. To również wzrost pewności siebie, odwagi i poczucia bezpieczeństwa, satysfakcja z poszerzania swoich możliwości i zainteresowań. To pogłębianie dotychczasowej wiedzy lub zdobywanie nowej, zupełnie oderwanej od obranej do tej pory ścieżki. To często realizacja skrywanych od dawna marzeń lub planów. To wreszcie możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy nierzadko pozostają wiernymi przyjaciółmi, a niekiedy pomagają również postawić pierwsze kroki na wybranej drodze.

Czy warto zatem zaczynać coś nowego? Oczywiście, że tak. Zawsze warto i nigdy nie jest za późno :)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pracownia Mistrza

Ciekawe kursy

Warsztaty Beauty

/

Makijaż

Makijaż dla mnie wybrany

Makijaż do pracy, na luźne spotkanie ze znajomymi, na wystrzałowy wieczór... Poznaj tajniki jego wykonania. Najnowsze trendy, najlepsze kosmetyki, najtrafniejszy dobór kolorystyki - wiele przydatnych informacji i porad czeka, abyś je poznała/poznał.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Wyszywanie, haftowanie

Haft to metoda ozdabiania tkanin, skóry, filcu i papieru. Od wielu pokoleń hafty zdobią szaty we wszystkich kulturach i mają ogromne znaczenie w kultywowaniu wartości.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Decoupage – szkolenie z technik zdobnictwa

Technika decoupage to metoda zdobnicza, polegająca na wyklejaniu odpowiednio przygotowanych powierzchni wzorami wyciętymi z papieru lub serwetki papierowej. Możesz zrobić samodzielnie fantastyczne rzeczy.


Warsztaty Beauty

/

Kosmetologia

Kosmetyki i mydła naturalne

Kosmetyki ekologiczne znane są obecnie na całym świecie. Ich czarodziejskie właściwości zostały odkryte już dawno temu. Korzystali z nich starożytni Egipcjanie, doceniając ich niezwykłe właściwości.


Rozwój osobisty

/

Kompetencje

Szkoła dobrych manier

Dobre maniery zawsze są w modzie. Doceniamy je u innych i dbamy o nie u siebie. Zgłębianie ich tajników nigdy nie jest stratą czasu, w każdej chwili bowiem wiedza z tego zakresu może nam się przydać.