Dlaczego warto inwestować w siebie?

Dlaczego warto inwestować w siebie?

  • Autor: Pracownia Mistrza

Od wieków ludzie zdobywają wiedzę i umiejętności. Świadomość tego, jak ważne jest poszerzanie horyzontów wzrasta, coraz częściej poszukujemy dróg, które zapewniłyby nam lepsze jutro.

W dzisiejszych czasach mamy ogromny dostęp do informacji, szkolnictwo prześciga się w ofertach kierunków kształcenia, powstaje mnóstwo miejsc, w których możemy podnosić, poszerzać lub całkowicie zmieniać swoje kwalifikacje, istnieje możliwość nauki poprzez internet…..i tylko czasem chęci jakby brak.

Inwestycja w siebie jest jedyną, która na 100 % zaprocentuje. Może nie jurto, może nie za miesiąc, ale na pewno się opłaci. Fantastyczne jest to, że inwestować w siebie można w każdym wieku. Nie tylko dzieci, które poprzez udział w różnych zajęciach kształtują swoje zainteresowania i pasje, nie tylko młodzież, która w natłoku informacji i zajęć często nie potrafi określić swoich potrzeb i ocenić umiejętności, nie tylko osoby dorosłe, które wykonując swoją pracę, w głębi duszy marzą o zmianach, ale również osoby w wieku emerytalnym, które, choć zakończyły karierę zawodową, nadal pragną pozostawać aktywne.

Inwestowanie w siebie to podnoszenie kwalifikacji. To również wzrost pewności siebie, odwagi i poczucia bezpieczeństwa, satysfakcja z poszerzania swoich możliwości i zainteresowań. To pogłębianie dotychczasowej wiedzy lub zdobywanie nowej, zupełnie oderwanej od obranej do tej pory ścieżki. To często realizacja skrywanych od dawna marzeń lub planów. To wreszcie możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy nierzadko pozostają wiernymi przyjaciółmi, a niekiedy pomagają również postawić pierwsze kroki na wybranej drodze.

Czy warto zatem zaczynać coś nowego? Oczywiście, że tak. Zawsze warto i nigdy nie jest za późno :)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pracownia Mistrza

Ciekawe kursy

Kultura & Sztuka

/

Malarstwo

Malarstwo na tkaninie

Malarstwo na tkaninie to rodzaj sztuki, która może dostarczyć wiele satysfakcji. Do tworzenia niepowtarzalnych dzieł wystarczy wykorzystać farby i - w zasadzie - kawałek materiału. Reszta to kwestia wyobraźni twórcy.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Robótki ręczne

Robótki ręczne wracają do łask. Samodzielnie wykonany szalik lub koc to nie tylko wielka satysfakcja, ale także pewność, że nikt poza nami nie będzie podobnego miał. W czasach, gdy na rynku króluje asortyment z sieciowych sklepów, jeden jedyny egzemplarz to rzadkość.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Cardmaking i Scrapbooking

Cardmaking to samodzielne tworzenie kartek okolicznościowych. Jest fantastycznym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego prezentu dla kogoś wyjątkowego.


Kultura & Sztuka

/

Malarstwo

Malowanie sprawia mi radość

Malujesz lub dopiero próbujesz? Zapraszamy Cię na warsztaty, gdzie w kreatywny sposób spędzisz czas, poznasz kilka technik i naładujesz pozytywnie akumulatory. Nie musisz być wielkim artystą, żeby spróbować.


Szkolenia IT

/

PHP

Wizualna prezentacja firmy - logo

Budując rozpoznawalność swojej marki powinniśmy poznać zasady tworzenia spójnych wizualnie i ciekawych kompozycji graficznych, trzymać się zasad i procesów kreowania wizerunku firmy.