Dlaczego warto inwestować w siebie?

Dlaczego warto inwestować w siebie?

  • Autor: Pracownia Mistrza

Od wieków ludzie zdobywają wiedzę i umiejętności. Świadomość tego, jak ważne jest poszerzanie horyzontów wzrasta, coraz częściej poszukujemy dróg, które zapewniłyby nam lepsze jutro.

W dzisiejszych czasach mamy ogromny dostęp do informacji, szkolnictwo prześciga się w ofertach kierunków kształcenia, powstaje mnóstwo miejsc, w których możemy podnosić, poszerzać lub całkowicie zmieniać swoje kwalifikacje, istnieje możliwość nauki poprzez internet…..i tylko czasem chęci jakby brak.

Inwestycja w siebie jest jedyną, która na 100 % zaprocentuje. Może nie jurto, może nie za miesiąc, ale na pewno się opłaci. Fantastyczne jest to, że inwestować w siebie można w każdym wieku. Nie tylko dzieci, które poprzez udział w różnych zajęciach kształtują swoje zainteresowania i pasje, nie tylko młodzież, która w natłoku informacji i zajęć często nie potrafi określić swoich potrzeb i ocenić umiejętności, nie tylko osoby dorosłe, które wykonując swoją pracę, w głębi duszy marzą o zmianach, ale również osoby w wieku emerytalnym, które, choć zakończyły karierę zawodową, nadal pragną pozostawać aktywne.

Inwestowanie w siebie to podnoszenie kwalifikacji. To również wzrost pewności siebie, odwagi i poczucia bezpieczeństwa, satysfakcja z poszerzania swoich możliwości i zainteresowań. To pogłębianie dotychczasowej wiedzy lub zdobywanie nowej, zupełnie oderwanej od obranej do tej pory ścieżki. To często realizacja skrywanych od dawna marzeń lub planów. To wreszcie możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy nierzadko pozostają wiernymi przyjaciółmi, a niekiedy pomagają również postawić pierwsze kroki na wybranej drodze.

Czy warto zatem zaczynać coś nowego? Oczywiście, że tak. Zawsze warto i nigdy nie jest za późno :)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pracownia Mistrza

Ciekawe kursy

Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Wyszywanie, haftowanie

Haft to metoda ozdabiania tkanin, skóry, filcu i papieru. Od wielu pokoleń hafty zdobią szaty we wszystkich kulturach i mają ogromne znaczenie w kultywowaniu wartości.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Szyjemy dobrze skrojoną sukienkę

Szycie to sztuka, która daje bardzo dużo radości. Zwłaszcza, kiedy efekty cieszą nasze oko. Wychodzimy do Państwa z propozycją warsztatów szkoleniowych, na których kursanci poznają zasady krojenia i szycia na miarę.


Kultura & Sztuka

/

Rękodzieło

Decoupage – szkolenie z technik zdobnictwa

Technika decoupage to metoda zdobnicza, polegająca na wyklejaniu odpowiednio przygotowanych powierzchni wzorami wyciętymi z papieru lub serwetki papierowej. Możesz zrobić samodzielnie fantastyczne rzeczy.


Szkolenia IT

/

PHP

Wizualna prezentacja firmy - logo

Budując rozpoznawalność swojej marki powinniśmy poznać zasady tworzenia spójnych wizualnie i ciekawych kompozycji graficznych, trzymać się zasad i procesów kreowania wizerunku firmy.


Kultura & Sztuka

/

Dekoracja wnętrz

Dekoracja Wnętrz

Kurs dla osób, które w przyszłości chciałyby zająć się zawodowo aranżacją wnętrz lub tworzyć i realizować własne projekty w sposób hobbystyczny. Przeznaczony dla tych wszystkich, którzy dotychczas nie zetknęli się z profesjonalnym projektowaniem wnętrz.