FAQ

FAQ

 

1. Dla kogo została stworzona Pracownia Mistrza?

 

Pracownia Mistrza została stworzona dla wszystkich osób, które chcą zdobywać nowe umiejętności oraz spędzić miło czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

 

2. Czy uczestników obowiązuję jakieś ograniczenia wiekowe?

 

W szkoleniach mogą uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. W przypadku osób młodszych, jeśli szkolenie kierujemy do nich, uczestnictwo jest możliwe za pisemną zgodą opiekuna prawnego. W opisie kursu podajemy informacje, jakiego wieku szkolenie dotyczy.

 

3. Czy uczestnictwo w kursie faktycznie jest w stanie dostarczyć mi wiedzy i umiejętności?

 

W naszej Pracowni stawiamy na zrozumiały sposób przekazywania wiadomości, poparty umiejętnościami i doświadczeniem prowadzących. W swobodny, ale skuteczny sposób zapoznajemy uczestników z wybraną tematyką, budując silne podstawy do dalszego rozwoju w obranym kierunku.

 

4. Od czego uzależniona jest cena szkolenia i co wchodzi w jej skład?

 

Cena uzależniona jest od tematu szkolenia oraz momentu zapisu na kurs. Im wcześniej Uczestnik opłaci warsztaty, tym cena będzie niższa. W cenę kursu wliczone są materiały potrzebne do pracy w czasie zajęć, skrypty oraz dyplom ukończenia szkolenia. Wykonaną pracę Uczestnik zabiera do domu.

 

5. Jak mogę zapisać się na wybrany kurs?

 

Na stronie Pracowni Mistrza znajduje się formularz, po wypełnieniu którego Uczestnik zostaje zapisany na najbliższy termin szkolenia.

 

6. Czy możliwe jest przeprowadzenie szkolenia dla grupy zorganizowanej?

 

Tak, istnieje możliwość zorganizowania takiego szkolenia na preferencyjnych warunkach. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

 

7. Czy istnieje możliwość zorganizowania szkolenia o tematyce, której nie ma w ofercie Pracowni Mistrza ?

 

Tak, możemy spróbować przygotować dla Państwa szkolenie na zaproponowany temat. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem .

 

8. Chcę skorzystać z więcej niż jednego kursu organizowanego przez Pracownię Mistrza.

 

Osoby, które biorą udział w naszych kursach otrzymują zniżkę na kolejne szkolenia w Pracowni, dzięki czemu, na atrakcyjnych warunkach cenowych, mogą skorzystać z kilku interesujących je tematów .

 

9. Kto prowadzi kursy w Pracowni Mistrza?

 

Szkolenia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra, mistrzowie w swoich dziedzinach, przygotowani merytorycznie oraz praktycznie do przekazywania wiedzy w przystępny i zrozumiały sposób.

 

10. Czy mogę uczestniczyć w zajęciach i pozostać anonimowy?

 

Tak, na życzenie Uczestnika dyplom może być wypisany na dowolne, podane przez niego dane.